Hakkımızda

Biz Kimiz

SPOR TEKNİK Çelik Konstrüksiyon ve Oturma Grupları İnş.Taahhüt San.Tic.Ltd.Ştİ’ 2002 yılında farklı mühendislik projelerinin hayata geçirilebilmesi düşüncesiyle, farklılık yaratan kaliteyle bütünleşen ergonomik ve çevreci mühendislik projelerini kullanarak, Spor gösteri etkinlik sektörüne Portatif ve Teleskopik seyirci tribünleri üretmeye başlamıştır.
Firmamız Teleskopik ve Portatif tribünler, çelik tribün, spor ekipmanları stadyum ve Protokol tribünleri konusunda ülkemizin öncü firması konumundadır. Kurulduğu günden itibaren imalat montaj ve kiralama hizmeti verme konusunda uzman bir kuruluş olarak sektörle ilgili faaliyetlerinde birçok işin üstesinden başarıyla gelmiş ve bu gururla projelerine SPOR TEKNİK imzasını atmıştır. Çözüm ortağı olduğumuz firmalara daha iyi ve hızlı üretim yapabilmek için 2010 yılında 5000 m2 kapalı alanda imalata geçmiştir.
SPORTEKNİK olarak size daha iyi hizmet verebilmek için TS EN ISO 9001 : 2008 ve TSE belgelerini de bünyesine katmıştır.

Şirket Misyonumuz

Kalite ve tasarım anlayışımızı sürekli geliştirerek daha iyi hizmet, hızlı ve doğru çözümler ile insan sağlığına uygun, çevreye duyarlı, çağdaş, yenilikçi ve örnek bir şirket olmak.

Şirket Vizyonumuz

İmalat ve montajını yaptığımız portatif ve teleskopik tribünlerimizi en ileri teknoloji ile birleştirip sektöründe dünya lideri olmak.

Şirket Prensiplerimiz

Spor Teknik mutlu çalışan, mutlu müşteri ve güvenilir şirket ilkelerini benimsemektedir. Şirketimiz Türkiye’de lider ve dünya pazarında rekabetçi olmayı amaçlanmaktadır.

web tasarım