Kalite Politikamız

SPOR TEKNİK, müşteri gereksinimlerini anlamayı ve bu gereksinimleri karşılayarak müşteri memnuniyetini , yasal kurallara uyarak  taahhüt ü ve risk odaklı çalışmayı hedefleyerek

en üst düzeyde sağlamayı, yaptığı işin öneminin bilincinde, günceli takip eden ürünlerin ve hizmetlerin etkinliğini sürekli arttırmayı hedefleyen bir kuruluş olmayı çalışanlarının daha fazla sorumluluk üstlenmelerini, kendilerini geliştirmeye olanak tanımayı ve çalışanların etkin katılımını sağlamayı, tedarikçileriyle hizmetin kalitesinin artırılması ve müşteri memnuniyetine yönelik uygulamalarda açık iletişim kanalları oluşturmayı, vizyonu, misyonu doğrultusunda kalite politikası olarak belirlemiştir.

Bu politikayı tüm dokümantasyonun bulunduğu yerlerde ve görünür yerlere asarak hizmet içi eğitimlerle duyurmuş ve anlaşılmasını sağlamıştır. Yönetimin Gözden Geçirmesi toplantılarında bu politika sürekli uygunluk için gözden geçirilmektedir.

Misyon beyanı tipik olarak organizasyonun amacını ifade eder. Kalite politikamız organizasyonun amacı için önemli olduğunu sembolize eder. Bunun yanında amacımızı başarıyla sonuçlandırmada kılavuzluk eder. Misyonumuz, kalite politikamız taahhüdümüzü ifade eder. Organizasyon olarak bizim için neyin önemli olduğuna odaklanır: “müşteri ihtiyaçlarını karşılama ve aşma”; “ bunu başarırız” metodunu tavsiye eder: Proseslerimizin, ürünlerimizin, hizmetlerimizin sürekli iyileştirilmesine, kalite hedeflerinin gözden geçirilmesine ve oluşturulmasına kılavuzluk eder. SPOR TEKNİK ÇELİK KONSTRÜKSİYON VE OTURMA GRUPLARI İNŞ.TAAHHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ kalite politikasının etkinliği, şirketin nihai hedefleri, beklentileri ve müşteri ihtiyaçları göz önüne alınarak, yönetimin yıllık gözden geçirme toplantılarında gözden geçirilir ve gerekiyorsa değiştirilir.  Kalite politikası tüm çalışanlara duyurulur. Oryantasyon eğitiminde yeni işe alınan elemanlara SPOR TEKNİK ÇELİK KONSTRÜKSİYON VE OTURMA GRUPLARI İNŞ.TAAHHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ ‘nin Kalite politikası tanıtılarak, çalışanların işe ilk girişten itibaren SPOR TEKNİK ÇELİK KONSTRÜKSİYON VE OTURMA GRUPLARI İNŞ.TAAHHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ   ‘nin Kalite politikasını öğrenmeleri sağlanır.

Yapılan iç denetimler sırasında personelin şirket Kalite politikasını ne ölçüde anlayıp çalışmalarına yansıttığı araştırılır.

web tasarım